צילום אדריכלות

כצלם אדריכלות מקצועי, חשוב לי להביא לידי ביטוי בעבודתי, את השפה העיצובית, 
לצד הדגשת הפונקצינאליות והייחודיות בעיצוב החלל. וזאת, תוך שימוש נכון במרחב ובהקשרים הנוצרים בו.

כצלם אדריכלות מקצועי,
חשוב לי להביא לידי ביטוי בעבודתי, 
את השפה העיצובית, לצד הדגשת הפונקצינאליות והייחודיות בעיצוב החלל. וזאת, תוך שימוש נכון במרחב
ובהקשרים הנוצרים בו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מלקוחות הסטודיו

היתרון שמקנה צילום אדריכלות מקצועי

צילום אדריכלות מקצועי, יסייע לאדריכלים ומעצבי הפנים, להציג את עבודותיהם בצורה מרשימה,
להפיץ ולחזק את שמם בענף, בקרב קולגות ולקוחות, ובכך לקדם תהליכי סגירת עסקאות עם לקוחות נוספים.
תיק עבודות מקצועי, משקף בצורה מרשימה את הסגנון העיצובי של האדריכל ו/או מעצב הפנים, ומעיד על היצירתיות שלו, ועל כישוריו הטכניים והרעיוניים.
כיום יותר מתמיד, ישנה חשיבות רבה לערכה השיווקי של התמונה המצולמת, המושפעת ישירות מיכולותיו המקצועיות והטכניות של צלם האדריכלות.
זווית הצילום, חשיפה נכונה, שילוב מדויק בין תאורה טבעית לתאורה מלאכותית, סטיילינג, קומפוזיציה ועוד – חייבים להיות ברמת איכות ללא פשרות, בתמונות האדריכלות שבתיק העבודות.

התמונות שאצור תהיינה ברורות יפות ומרשימות, בכדי שישמשו אותך נאמנה לכל מטרה.

חשיבות עיבוד התמונה בצילומי אדריכלות

מעבר לזוויות צילום מרשימות, ולשימוש נכון בתאורת החלל, עיבוד התמונה הוא המקום בו סגנונו האישי, וכישרונו היצירתי של צלם האדריכלות, באים לידי ביטוי.כצלם אדריכלות שעובד רבות עם משרדי אדריכלות ועם מעצבים מובילים, תהליך העיבוד הינו המשך ישיר לקו העבודה שביום הצילומים, ושלב זה מתבצע ברמה הטכנית הגבוהה ביותר. 

עבודת עיבוד תמונות ברמה כזו, דורשת מיומנות רבה, ונועדה לספק ללקוחותינו חומר שיווקי וויזואלי מרשים, איכותי ומקצועי. תוכלו להשתמש בצילומי אדריכלות אלו בכל הפלטפורמות הדיגיטליות וכן בדפוס.

תפקידי כצלם אדריכלות, הוא ליצור תמונה אסתטית של החלל.

גם במקרים שישנם אלמנטים פונקציונליים פחות יפים בחלל החדר, שעשויים למשוך את עינו של הצופה, (כמו יחידת מיזוג אוויר, שקעים או נקודות חשמל), בתהליך עיבוד התמונה, ננקה את הקירות והתקרה מכל אלמנט פונקציונלי שכזה שעלול לגרוע מהאסתטיות והעיצוב של החלל, ולהפריע לשלמות התמונה.
כמו כן, אור השמש חזק בהרבה מגופי תאורה מלאכותיים. על כן לא ניתן ליצור בחשיפה אחת, איזון בין בהירות נכונה ויפה בחלל המצולם, לבין מרחב חוץ מרשים ובולט לעין.
מסיבה זו, בזמן העריכה, אני משלב מספר תמונות עם חשיפות שונות, לכדי צילום אדריכלי מרשים אחד, שבו הבהירות והצבעוניות בין הפנים והחוץ, מאוזנים.

היערכות ליום הצילומים

דבר ראשון, על בעל הנכס לדעת שצילום אדריכלי הוא תהליך שלוקח זמן. לכן מומלץ להתכונן ליום צילומים ארוך, שלא אורך שעה שעתיים בלבד, כפי שרבים נוטים לחשוב. חשוב מאוד שהבית יהיה מסודר ונקי, ומאובזר כראוי.

אם לטעמו של מזמין העבודה, האדריכל או המעצב, חסרים אקססוריז בבית. ההמלצה היא להתכונן לכך מבעוד מועד, ולהביא ליום הצילומים פריטים משלימים כדי להעשיר את החלל ולהדגיש את עבודת העיצוב.

מניסיוני כצלם אדריכלות, פריטים משלימים אלו עשו פלאים והקפיצו את צילומי האדריכלות בחלק ניכר מהפרוייקטים.